Opieka nad stroną internetową

Panel administracyjny systemu CMS to dosyć intuicyjne narzędzie, które pozwala na edycję treści naszych stron internetowych. Dodanie artykułu, czy kilku zdjęć do portfolio, nie powinno stanowić problemu, nawet jeśli nie posiadamy większego doświadczenia „informatycznego”. Jednak tworzenie atrakcyjnej treści, dobieranie odpowiednich zdjęć, optymalizacja SEO i inne tego typu zadania wymagają już trochę wiedzy, praktyki, a przede wszystkim czasu. Możemy się tego powoli uczyć lub zlecić część zadań profesjonalistom.

Co zrobić kiedy WordPress przyprawia Cię o ból głowy?

Oddając swoją stronę w ręce specjalistów zyskujesz czas, który możesz poświęcić na to, na czym naprawdę się znasz. Kwestie techniczne warto zostawić osobom, które są bardziej kompetentne. Profesjonalny nadzór nad stroną może obejmować np.:

  • redagowanie artykułów wraz z ich publikacją na stronie,
  • dodawanie prawidłowo zoptymalizowanych zdjęć do galerii,
  • dodawanie nowych podstron z aktualnościami i promocjami,
  • tworzenie różnego rodzaju elementów graficznych i poprawa wyglądu strony,
  • optymalizacja kodu strony i działania poprawiające jej „widoczność” w wyszukiwarkach,
  • obserwacja statystyk analizujących ruch i konwersję na stronie,
  • komunikacja z odbiorcami oferty poprzez media społecznościowe,

Poza tym takie techniczne szczegóły jak aktualizowanie WordPressa, wtyczek, motywu. Kopie zapasowe, odnowienie domeny i hostingu. Usługa może zawierać jedynie część tych zadań i należy ją dopasować do indywidualnych potrzeb. Możesz np. dalej sam tworzyć merytoryczne, fachowe teksty na stronę, ale ktoś inny zajmie się ich publikacją. Firma zlecająca opiekę nad stroną nie musi zatrudniać informatyków odpowiedzialnych za witrynę, ani szukać freelancerów za każdym razem kiedy pojawi się jakiś problem.

pomoc przy stronie www

Postaw na profesjonalizm

Aktualizowana, fachowo administrowana witryna internetowa, to przede wszystkim lepszy wizerunek firmy. W ten sposób potwierdzamy swój profesjonalizm i autorytet. Klienci wiedzą, że wykazujemy zaangażowanie w prowadzeniu strony, więc nabierają zaufania. Wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania przyczyniają się do większej liczby odbiorców, a to wymierne korzyści finansowe.
Z sukcesem prowadzę, aktualizuje i stale rozwijam kilkanaście stron firmowych. Zainteresowanych tego typu współpracą serdecznie zapraszam do kontaktu. Oferuję profesjonalizm, indywidualne podejście i atrakcyjne ceny.


Dodaj komentarz

Sensowne i przemyślane komentarze są zawsze mile widziane.