Czy warto posiadać swoją stronę internetową?

Jeśli prowadzisz działalność, nieważne, czy jest to mała firma, czy olbrzymie przedsiębiorstwo, potrzebujesz strony internetowej. Koszt założenia strony WWW to niewielka inwestycja, która bardzo szybko się zwróci. Korzyści płynące z posiadania własnej strony w Internecie są ogromne. Oto kilka najważniejszych.

Dostępność

Potencjalni klienci mogą oglądać Twoją ofertę w Internecie o każdej porze dnia i nocy, z dowolnego miejsca na ziemi. Strona internetowa to reklama o nieograniczonym zasięgu.

Tania reklama

Koszt założenia i utrzymania strony internetowej jest pewnie porównywalny z kosztem reklamy w lokalnej prasie. Promując się w gazecie trafiamy do niesprecyzowanej grupy osób, których prawdopodobnie nasza oferta wcale nie interesuje. Trafia do kosza i przyczynia się do wycinania lasów ? Przewagą reklamy internetowej jest to, że poprzez wyszukiwarkę trafiają do Nas konsumenci, realnie zainteresowani Naszą ofertą, którzy właśnie w danym momencie poszukują naszego towaru czy usługi.

reklama w Internecie korzyści

Wiarygodność

Profesjonalna strona internetowa świadczy o Twoim profesjonalizmie i podwyższa wiarygodność firmy. Poprzez stronę WWW możesz kreować swój wizerunek, zdobyć sympatię klienta, zapisać jakiś obraz w jego pamięci. Zaprezentuj mu swoje portfolio, referencje, pochwal się osiągnięciami. Zwykle nie masz wpływu na to jak eksponowane są Twoje produkty na sklepowych półkach, ale w Internecie to Ty decydujesz. Dzięki pięknej, nowoczesnej stronie internetowej wykreujesz pozytywny wizerunek. To jedna z najsilniejszych i często niedocenianych przewag konkurencyjnych

Źródło informacji

Strona internetowa jest obecnie najlepszym, najszybszym i najtańszym narzędziem do informowania przyszłych i obecnych klientów o nowych produktach bądź usługach wprowadzanych do oferty. Konsumenci dowiadują się o promocjach i są zawsze na bieżąco. Wystarczy, że zaktualizujesz stronę, co jest dziecinnie proste dzięki systemom zarządzania treścią (CMS) takim jak WordPress.

Możliwości

Chcesz mieć więcej klientów? Lokalny rynek jest już nasycony produktem, który sprzedajesz? Strona WWW to sposób na poszerzenie rynku zbytu. Przedstaw ofertę w globalnej sieci, zdobądź klientów z całego świata. Nie pozwól by Twoja konkurencja pierwsza wykorzystała potencjał Internetu.

Nie masz jeszcze strony internetowej? Masz już stronę, ale uważasz, że potrzebuje przebudowy, nowej szaty graficznej lub aktualizacji treści? Sprawdź moją ofertę i pozwól mi zbudować Twoją wymarzoną stronę internetową.


Komentarze

Dodaj komentarz

Sensowne i przemyślane komentarze są zawsze mile widziane.